USA 20 Dollars, type "Eagle", 1924 (2), 1926,... - Lot 0 - Baron Ribeyre & Associés

Lot .M13.3559
Estimation :
2300 - 2600 EUR
USA 20 Dollars, type "Eagle", 1924 (2), 1926, 1927, 1928 (Coup d'essai sur la tranche) TTB à Sup. Lot de 5 monnaies 20 Dollars Or